Контакт

Контакт слика

Адреса

  • Ул. Христо Татарчев 37б
  • Скопје
  • 1000
  • Македонија

Контакт

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  • (+389) 070/384-893
  • http://www.kliknet.mk

Останати информации

        Работно Време

   Понеделник - Петок

Од 09:00 до 18:00 часот

             Сабота

Од 10:00 до 15:00 часот